Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu dubrava dub 3Dňa 15.4.2023 zorganizovalo naše PZ v spolupráci so starostami obcí Nováčany a Hodkovce, kde sa nachádza náš poľovnýc revír, akciu čistý revír = čistá príroda. Akcia bola spropagovaná v obecnom rozhlase a na sociálnych sieti. Zúčastnilo sa jej okolo 70 ľudí, vyzbieralo sa 3 kontajnery cca 5 ton odpadu, ktorý sa už pri zbieraní triedil. Všetky technické prostriedky zabezpečili členovia nášho PZ a na záver sa podávalo občerstvenie a guľáš v každej obci.

Jozef Puszta

zber_odpadu_dubrava-dub_1.jpegzber_odpadu_dubrava-dub_2.jpegzber_odpadu_dubrava-dub_3.jpegzber_odpadu_dubrava-dub_4.jpegzber_odpadu_dubrava-dub_5.jpegzber_odpadu_dubrava-dub_6.jpeg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.