Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu torysa medzibrod kmppp 7PZ Torysa Medzibrod sa dňa 12.05.2023 druhý krát tento rok zapojili do akcie „Čistý revír = čistá príroda“ a to prostredníctvom najmenších členov KMPPP pod vedením Ing. Vladimíra Haviara. Deťúrence s pomocou dvoch dospelých vyzbierali 400 kg odpadu a akciu ukončili spoločnou opekačkou.

Ing. Vladimír Haviar

zber_odpadu_torysa-medzibrod_kmppp_1.jpgzber_odpadu_torysa-medzibrod_kmppp_2.jpgzber_odpadu_torysa-medzibrod_kmppp_3.jpgzber_odpadu_torysa-medzibrod_kmppp_4.jpgzber_odpadu_torysa-medzibrod_kmppp_5.jpgzber_odpadu_torysa-medzibrod_kmppp_6.jpgzber_odpadu_torysa-medzibrod_kmppp_7.jpgzber_odpadu_torysa-medzibrod_kmppp_8.jpgzber_odpadu_torysa-medzibrod_kmppp_9.jpgzber_odpadu_torysa-medzibrod_kmppp_10.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.