Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu lapas 2 zmensenaPoľovnícke združenie Lapáš už 8. krát usporiadalo čistenie revíru. V sobotu 25. marca sa poľovníci a dobrovoľníci z radov občanov stretli na poľovníckej chate vo viniciach. 37 dobrovoľníkov sa rozdelilo do tímov ktoré vyčistili niekoľko lokalít, hlavne remízok. Napriek silnému vetru, sa opäť podarilo naplniť odpadom dva menšie kontajnery, no už teraz je jasné, že o rok sa akcia zopakuje. Bohužiaľ boj s menej uvedomelými občanmi je neutíchajúci. Usilovná práca dobrovoľníkov, bola odmenená nie len dobrým pocitom, ale aj chutným, divinovým gulášom. 

Teší nás, že na akcii sa zúčastňuje čoraz viac detí, ktoré si tak pestujú pozitívny vzťah k našej prírode. Poďakovanie za spoluprácu pri organizovaní patrí obciam Malý a Veľký Lapáš, no najväčšie poďakovanie patrí všetkým dobrovoľníkom, ktorí sa podieľali na samotnom čistení.

Ing. Hana Husárová, PhD.

zber_odpadu_lapas_1_zmensena.jpgzber_odpadu_lapas_2_zmensena.jpgzber_odpadu_lapas_3_zmensena.jpgzber_odpadu_lapas_4_zmensena.jpgzber_odpadu_lapas_5_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_6_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_7_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_8_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_9_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_10_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_11_zmensena.JPGzber_odpadu_lapas_12_zmensena.jpg

 

 

 

HĽADAŤ

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD