Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

zber odpadu cerin 4 zmensenaV sobotu 20.5.2023 zorganizovalo Poľovnícke združenie Čerín v spolupráci s obecným zastupiteľstvom a obecným úradom dobrovoľnú brigádu na vyčistenie okolia čerínskeho potoku a priľahlého okolia obce. Do výzvy sa zapojili aj obce Oravce, Dúbravica a Sebedín.

Viac ako 40 dobrovoľníkov, vrátane poľovníkov, sa zišlo v sobotu ráno pred Obecným úradom v Čeríne. Tentokrát sa však lovili veci, ktoré do prírody nepatria.Celkovo sme vyzbierali 1100 kg odpadu – množstvo vriec a plných prívesných vozíkov do zberných surovín.

Keď sme sa všetci krátko pred poludním znovu stretli, hrial nás okrem vynikajúceho gulášu aj dobrý pocit, že sme urobili malý, no veľmi prospešný krok pre našu prírodu i pre nás samotných.Rozchádzali sme sa s prísľubom, že o pár mesiacov sa stretneme znovu. Všetci tí, ktorým na našej obci a prírode okolo nej záleží. Ešte raz ďakujeme všetkým dobrovoľníkom.

JUDr. Pavel Kvak
predseda PZ Čerín

zber_odpadu_cerin_1_zmensena.jpgzber_odpadu_cerin_2_zmensena.jpgzber_odpadu_cerin_3_zmensena.jpgzber_odpadu_cerin_4_zmensena.jpgzber_odpadu_cerin_5_zmensena.jpgzber_odpadu_cerin_6_zmensena.jpg

 

 

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.