Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu jaslovske 7Pri príležitosti Dňa Zeme (22.4.2023) sa už tradične konala brigáda, ktorej sa zúčastnilo asi 150 brigádnikov a zamestnanci obce. Jedlo a občerstvenie už niekoľko rokov pripravujú členky MO Jednoty dôchodcov Slovenska (štrúdle, rezne, šalát). Členovia Jednoty dôchodcov varili (a veľmi chutne), strihali konáre pri cintoríne v Jaslovciach, do starej vane posadili kvetinky, vyzametali a upravili okolie kostola. Rybári sa postarali o okolie rybníka a časť meandra pri vtoku do rybníka. Futbalisti natierali zábradlie na tréningovom ihrisku a tenisti od začiatku týždňa pomáhali pri skladaní nafukovacej haly a dosýpali antuku na kurty. Hasiči v okolí Blavy odpratávali spadnuté stromy. Aj revír je treba upratať. To si zobrali na starosť poľovníci, ktorých sa zišlo desať. Upratali v okolí bažantnice, vyzbierali odpad popri ceste na Malženice a v priľahlom potoku. Ostatní, nezaradení do žiadneho spolku a ukrajinské ženičky s deťmi boli na Panských dieloch, kde trhali zelinu, vysádzali záhony a dosýpali chýbajúcu kôru do záhonov. (zo správy OÚ Jaslovské Bohunice).

Mgr. Pavol Kaššák

zber_odpadu_jaslovske_1.jpgzber_odpadu_jaslovske_2.jpgzber_odpadu_jaslovske_3.jpgzber_odpadu_jaslovske_4.jpgzber_odpadu_jaslovske_5.jpgzber_odpadu_jaslovske_6.jpgzber_odpadu_jaslovske_7.jpg

 

 

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.