Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu jablonove 1Poľovnícke združenie Jablonové v spolupráci s Obcou Jablonové , a Základnou školou organizovalo už 11 ročník upratovacej brigády v chotári obce Jablonové. Túto akciu dlhodobo voláme Čistý chotár preto si dovolíme ponechať náš názov a doplnili sme logo SPK do našej pozvánky, ktorá bola zverejnená na FB obce , vyhlásená v rozhlase a rozoslaná formou SMS oznamu obyvateľom obce. Brigády sa zúčastnilo minimálne 74 brigádnikov, jednak členovia PZ a ich rodinní príslušníci ale aj dobrovoľníci z obce, ktorí vyzbierali 7 prívesných vozíkov odpadu cca. 450kg odpadu, ktorý bol odvezený na zberný dvor obce.

Akcia Čistý chotár pomáha vychovávať najmä deti k správnemu prístupu k prírode a živ.prostrediu a propaguje úlohu poľovníctva a poľovníkov v spoločnosti.

Naďalej budeme propagovať a zverejňovať oznamy SPK ako (Ochrana mláďať, Zber zhodov a Lov diviakov a iné)

Ing. Ondrej Uhliarik

zber_odpadu_jablonove_1.jpegzber_odpadu_jablonove_1.jpgzber_odpadu_jablonove_2.jpgzber_odpadu_jablonove_3.jpgzber_odpadu_jablonove_4.jpgzber_odpadu_jablonove_5.jpgzber_odpadu_jablonove_6.jpg

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.