Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

cisty revir dolna suca 4Ctíme si prírodu a krajinu. Preto sme sa aj tento rok ako Poľovnícke združenie Krasín Dolná Súča zapojili do V.ročníka výzvy ,,Čistý revír = čistá príroda’’, ktorú vyhlásila Slovenská poľovnícka komora a Halali.

Vyzbierali sme niekoľko vozíkov odpadu, ktoré skončili na zbernom dvore, v rámci možností aj vyseparované. O približne 2 tony odpadu sa postaralo 19 členov združenia a niekoľkí kandidáti na členstvo. Dovolíme si apelovať na ľudí, že LES NIE JE SMETISKO. Obzvlášt, keď máme 3x týždenne plnohodnotný bezplatný zber odpadu na zbernom dvore v obci.

Ing. Matúš Bulejko

cisty_revir_dolna_suca_1.jpgcisty_revir_dolna_suca_2.jpgcisty_revir_dolna_suca_3.jpgcisty_revir_dolna_suca_4.jpgcisty_revir_dolna_suca_5.jpgcisty_revir_dolna_suca_6.jpgcisty_revir_dolna_suca_7.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.