Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu klucove 3Členovia PZ Háj Kľúčové spolu so svojimi rodinami, skautami, dobrovoľníkmi, rybármi, hasičmi a členmi PZ Nemšová čistili prírodu, okolie cyklotrás a okolie riek a vodných tokov. V našom revíri sme spolu vyberali a odviezli na zberný dvor približne 1 tonu odpadu, (80 vriec plus veľkoobjemový odpad.) Zber odpadu sme prvý krát vyskúšali spraviť vo veľkom a tak sme sa spojili a zároveň zapojili do akcie rôzne OZ, organizácie a spolky v našom meste, čo malo nakoniec veľký úspech, keďže v PR Nemšová bolo vyzbierané taktiež veľké množstvo odpadu a to aj s veľkou zásluhou miestnych rybárov. Verím, že na ďalší rok sa nám podarí vyčistiť ďalšie miesta, hoci dovolím si povedať, že tie najproblematickejšie už sú zlikvidované.

Ďakujeme že podporujete túto perfektnú akciu. 

Tomáš Barták
František Begáň

zber_odpadu_klucove_1.jpgzber_odpadu_klucove_2.jpgzber_odpadu_klucove_3.jpgzber_odpadu_klucove_4.jpgzber_odpadu_klucove_5.jpgzber_odpadu_klucove_6.jpgzber_odpadu_klucove_7.jpgzber_odpadu_klucove_8.jpg

 

 

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.