Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

zber odpadu klucove 3Členovia PZ Háj Kľúčové spolu so svojimi rodinami, skautami, dobrovoľníkmi, rybármi, hasičmi a členmi PZ Nemšová čistili prírodu, okolie cyklotrás a okolie riek a vodných tokov. V našom revíri sme spolu vyberali a odviezli na zberný dvor približne 1 tonu odpadu, (80 vriec plus veľkoobjemový odpad.) Zber odpadu sme prvý krát vyskúšali spraviť vo veľkom a tak sme sa spojili a zároveň zapojili do akcie rôzne OZ, organizácie a spolky v našom meste, čo malo nakoniec veľký úspech, keďže v PR Nemšová bolo vyzbierané taktiež veľké množstvo odpadu a to aj s veľkou zásluhou miestnych rybárov. Verím, že na ďalší rok sa nám podarí vyčistiť ďalšie miesta, hoci dovolím si povedať, že tie najproblematickejšie už sú zlikvidované.

Ďakujeme že podporujete túto perfektnú akciu. 

Tomáš Barták
František Begáň

zber_odpadu_klucove_1.jpgzber_odpadu_klucove_2.jpgzber_odpadu_klucove_3.jpgzber_odpadu_klucove_4.jpgzber_odpadu_klucove_5.jpgzber_odpadu_klucove_6.jpgzber_odpadu_klucove_7.jpgzber_odpadu_klucove_8.jpg

 

 

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.