Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

pz nemsova 4 zmensena

PZ Nemšová a dobrovoľníci sa zapojili do VI. ročníka projektu ,,ČISTÝ REVÍR a ČISTÁ PRÍRODA“ pod záštitou Slovenskej poľovníckej komory a televíznej relácie HALALI. Členovia Poľovníckeho združenia Nemšová a dobrovoľníci zberali po tretí krát odpad PR Nemšová. Zber sa konal dňa 27. marca 2024 v katastri mesta Nemšová...Na zbere odpadu sa zúčasnilo 6 členov PZ Nemšová a 3 dobrovoľníci. Tak ako aj po minulé ročníky nesmeli chýbať pri zbere DHZ Nemšová (hasiči). Spoločne sme vyzberali cez 900 kg rôzneho odpadu napr. sklo, plastové fľaše, elektro odpad, stavebný odpad... Sme veľmi radi, že nového odpadu je čoraz menej a menej. Ďakujeme za spoluprácu: DHZ Nemšová (hasiči), VPS Nemšová, členom PZ Nemšová, vedeniu mesta Nemšová a OZ Hubert Ľuborča.

Peter Prekop

pz_nemsova_1_zmensena.jpgpz_nemsova_2_zmensena.jpgpz_nemsova_2_zmensena.pngpz_nemsova_3_zmensena.jpgpz_nemsova_4_zmensena.jpg

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.