Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

pz novesady 1Poľovnícke združenie Nové Sady zorganizovalo dňa 6.4.2024 v spolupráci s obecnými úradmi, poľnohospodárskym družstvom Devio Nové Sady a občianskym združením Upracme Slovensko tradičný zber odpadu. Zber bol realizovaný v poľovnom revíri a súčasne aj v intraviláne obcí Nové Sady. Sila, Čab a Malé Zálužie. Oboznámenie občanov o zbere odpadu bolo realizované formou vyhlásenia v miestnom rozhlase a vyobrazené na plagátoch na viacerých miestach v obciach.

V tomto roku sa vyzbieralo maximum do 1 tony odpadu, čo znamená , že množstvo odpadu naďalej klesá. Teší nás zasa o niečo vyšší záujem verejnosti predovšetkým detí a dorastencov. Touto cestou chceme poďakovať každému, kto sa zberu zúčastnil a svojou prácou prispel k vyčisteniu okoitej prírody.

Muzika František
Predseda PZ Nové Sady 

pz_novesady_1.jpgpz_novesady_2.jpgpz_novesady_3.jpgpz_novesady_4.jpgpz_novesady_5.jpgpz_novesady_6.jpgpz_novesady_7.jpgpz_novesady_9.jpg

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.