Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

kolbovce 10 zmensenaPZ Lipovica Kolbovce na podnet výzvy SPK, zorganizovalo ušľachtilú akciu pod názvom "Čistý revír, Čistá príroda. Aj napriek tomu, že sa z našej strany jednalo o prvý ročník, účasť bola uspokojivá. Z pozície zástupcu člena výboru PZ, ako aj zástupcu OPK a OkO SPZ, Stropkov, sa chcem všetkým zúčastneným srdečne poďakovať, za ich účasť na tejto záslužnej akcii. Veľkú vďaku vyjadrujem členovi výboru Jozefovi Fečkovi, ktorý celú organizáciu podujatia prevzal na seba a zabezpečil k nej všetko potrebné. Ďalšie veľké poďakovanie vyjadrujem starostovi obce Kolbovce Jánovi Kocákovi za zvoz odpadu a jeho sponzorský príspevok. Nemôžem zabudnúť na starostu obce Vyšná Olšava Juraja Kasardu a Ľuba Karamana, ktorým táto akcia nebola ľahostajná a nás sponzorsky podporili. PZ Lipovica Kolbovce na záver pozvalo všetkých zúčastnených na pohostenie a občerstvenie, ktoré pripravili členovia nášho PZ Ďakujem priatelia.

Radoslav Smetanka

kolbovce_1_zmensena.jpgkolbovce_2_zmensena.jpgkolbovce_3_zmensena.jpgkolbovce_4_zmensena.jpgkolbovce_5_zmensena.jpgkolbovce_6_zmensena.jpgkolbovce_7_zmensena.jpgkolbovce_8_zmensena.jpgkolbovce_9_zmensena.jpgkolbovce_10_zmensena.jpgkolbovce_11_zmensena.jpgkolbovce_12_zmensena.jpgkolbovce_13_zmensena.jpgkolbovce_14_zmensena.jpgkolbovce_15_zmensena.jpgkolbovce_16_zmensena.jpgkolbovce_17_zmensena.jpg

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.