Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

Cannot find stories/2024/cisty_revir_24/durmutz subfolder inside /var/www/polovnickakomora.sk/images/stories/2024/cisty_revir_24/durmutz/ folder.
Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:nginx/1.18.0
Client OS:Unknown
PHP:7.4.33

po durmutz 2 zmensenaDňa 27.04.2024 sme skoordinovali s miestnou samosprávou a a po skupinkách s malým nákladným autom a s prívesnými vozíkmi rozišli na miesta o ktorých sme vedeli že sa objavili nové skládky. Bolo nás z 13 tich členov 10 + 5 detí poľovníkov a jeden kandidát . V Trnovci nad Váhom dlhodobo spolupracujeme v obci s obecnou samosprávou a ostatnými organizáciami. Spolu s rybármi, školou a s občanmi v rámci dňa Zeme sme spojili sily a s akciou čistý revír čistá príroda. Spoločne sme vyzbierali 3 tony odpadu . Veríme že akcia prispeje k uvedomeniu občanov že odpad nepatrí do prírody a ku znižovaniu zaťažovanie prírody a znižovaniu objemu odpadu všeobecne

 

 

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.