Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

stavenec 1 zmensenaDňa 28.4.2024 sa po prvýkrát Poľovnícke združenie Stavenec Vyšný Žipov zapojilo do projektu Čistý revír=Čistá príroda.Naša činnosť bola zameraná na vyčistenie časti revíru-Roveň nachádzajúcej sa v k.ú obce Vyšný Žipov od odpadu. Celkovo sme vyzbierali viac ako 1 tonu rôzneho odpadu. Touto cestou sa chcem taktiež poďakovať všetkým,ktorí pridali ruku k dielu najmä členom PZ Stavenec a občanom obce za zmysluplne strávený čas v prospech našej krásnej prírody a starostovi obce Vyšný Žipov za poskytnutie zberného dvora. 

stavenec_1_zmensena.jpegstavenec_1_zmensena.jpgstavenec_2_zmensena.jpgstavenec_3_zmensena.jpgstavenec_4_zmensena.jpgstavenec_5_zmensena.jpgstavenec_6_zmensena.jpg

 

 

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.