Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

mrazovce 2 zmensenaPoľovnícke združenie Dubinka Mrázovce v spolupráci s obcami Turany nad Ondavou, Miňovce, Mrázovce, Tokajík a Vyšný Hrabovec usporiadalo dňa 13.4.2024 akciu Čistý revír - čistá príroda, ktorej cieľom bol zber odpadu v extraviláne a intraviláne obcí, na príjazdových, poľných cestách a v doline. Celkovo sa na tejto akcii zúčastnilo 75 ľudí. Členovia PZ Dubinka, obyvatelia spomínaných obci, učitelia a žiaci Cirkevnej základnej školy Sv. Petra a Pavla v Stropkove, členovia Slovenského rybárskeho zväzu, a OZ Spart-a Stropkov. Zároveň sa chceme poďakovať starostom z obcí Turany nad Ondavou, Miňovce a Mrázovce, ktorí materiálne podporili túto super akciu.

Hmotnosť vyzbieraného odpadu bola 4100 kg (komunálny odpad, pneumatiky, pet fľaše, televízory, sklo, chladničky, mrazničky a sporáky). Skonštatovali sme, že nakoľko sa jedná už o III. ročník akcie v našom revíri, odpadu je menej, ale stále sa nájdu ľudia ktorý nevedia že odpad patri na smetisko a nie do prírody. Po skončení upratovania bol pripravený chutný poľovnícky guľáš a klobásky na opekanie. Pre dospelých na občerstvenie bol pripravený aj pohárik dobrej slivovičky a pre deti balíček sladkosti, odznak a farbičky s logom akcie čistý revír - čista príroda. Veríme že o rok nás bude ešte viac.

mrazovce_1_zmensena.jpgmrazovce_2_zmensena.JPGmrazovce_4_zmensena.JPGmrazovce_5_zmensena.JPGmrazovce_6_zmensena.jpgmrazovce_7_zmensena.jpgmrazovce_8_zmensena.JPGmrazovce_9_zmensena.jpgmrazovce_10_zmensena.jpgmrazovce_11_zmensena.jpgmrazovce_12_zmensena.jpg

 

 

 

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.