Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

cicva 3 zmensenaV polovici apríla 2024 sa naše poľovnícke združenie Čičva aktívne zapojilo do projektu „čistý revír = čistá príroda". Podujatie sme v tomto roku rozdelili na dva dni. V rámci poľovníckej osvety a edukačnej činnosti sme v piatok 12. apríla k „spolupráci" oslovili miestnu školskú družinu ZŠ Sedliská. (Vychádzky do revíru sa zúčastnilo asi 20 detí). Náš hospodár a starší členovia svojim prístupom a prostredníctvom pútavej prednášky o tom, že odpadky do prírody nepatria, zaujali deti natoľko, že akcia mala medzi nimi veľmi pozitívnu odozvu. Samotný zber sa konal v nedeľu 14. apríla, kedy sa nám za účasti vyše 30 členov, kandidátov a rodinných príslušníkov podarilo vyzbierať skoro 2 tony odpadu. Odmenou za dobre odvedenú prácu bol chutný poľovnícky guľáš. Fotodokumentáciu prikladáme v prílohách žiadosti.

Ľubo Stupák

cicva_1_zmensena.jpgcicva_2_zmensena.jpgcicva_3_zmensena.jpgcicva_4_zmensena.jpgcicva_5_zmensena.jpgcicva_6_zmensena.jpgcicva_7_zmensena.jpgcicva_8_zmensena.jpgcicva_9_zmensena.jpg

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.