Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

 
 

jaslovske 2 zmensenaAj keď počasie z rána vyzeralo všeliako len nie dobre, predsa sa nakoniec umúdrilo a Deň zeme sa konal. Zúčastnilo sa ho 124 brigádnikov, ktorým sa chcem touto cestou podakovať. Okrem zamestnancov to bo'li členovia Jednoty dôchodcov, Blavanka poľovníci, rybári, hasiči, športovci, Zelená míľa, poslanci aj občania. Tenisti si upravili kurty pred niekoľkými dňami. Brigady sa zúčastnili aj naši ukrajinskí spoluobčania. Všetci zúčastneni pochválili kuchárske umenie členiek JDS p.

Pavol Kaššák

jaslovske_1_zmensena.jpgjaslovske_2_zmensena.jpgjaslovske_4_zmensena.jpgjaslovske_5_zmensena.jpgjaslovske_6_zmensena.jpgjaslovske_7_zmensena.jpgjaslovske_8_zmensena.jpg

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.