Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

Obvodná poľovnícka komora vo Veľkom Krtíši, Vám oznamuje, že Výročná konferencia Obvodnej poľovníckej komory vo Veľkom Krtíši /ďalej len VK OPK/ sa bude konať dňa 30.10.2014 o 15.30 hod. v Spojenej škole v Modrom Kameni.

Predstavenstvo OPK určilo na svojom zasadnutí dňa 26.08.2014 kľúč pre počet delegátov v zmysle § 18 Stanov SPK a to jeden delegát na každých aj začatých 100 držiteľov platných PL, ktorí nie sú členmi ani zamestnancami poľovníckej organizácie a ktorí budú zastupovať držiteľov platných PL na výročnej konferencii OPK ako delegáti. Z uvedeného dôvodu OPK vo Veľkom Krtíši zvoláva stretnutie držiteľov platných PL s trvalým pobytom v územnej pôsobnosti OPK Veľký Krtíš a ktorí nie sú členmi ani zamestnancami poľovníckej organizácie na deň 30.09.2014 o 15.00 hod. v kancelárii OPK – ul. Mierová 1, vo Veľkom Krtíši, kde si zvolia delegátov na výročnú konferenciu OPK podľa uvedeného kľúča. Pozvánka a materiály na konferenciu budú zvoleným delegátom odovzdané na uvedenom stretnutí.

Ing. Miroslav Hudec
predseda OPK Veľký Krtíš

Ing. Milan Cúth
vedúci kancelárie OPK

Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (OPKVK-Stretnutie nezaradených.docx)OPKVK-Stretnutie nezaradených.docx[Pozvánka .doc]37 kB

Hľadať

CELOŠTÁTNA POĽOVNÍCKA VÝSTAVA A AGROKOMPLEX 2022

ax a cvpp

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Telekomunikačný partner

O2BD

Zmluvní Partneri:

 

m hunt


ibo jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

oz zelen

 

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.