Pozvánka na zasadnutie nezaradených členov Slovenskej poľovníckej komory, ktorí majú trvalý pobyt v územnej pôsobnosti Obvodnej poľovníckej komory Bratislava.

Obvodná poľovnícka komora Bratislava, v súlade s pokynom Slovenskej poľovníckej komory č. 657/2014 zo dňa 23. 07. 2014 zvoláva na zasadnutie členov Slovenskej poľovníckej komory, ktorí majú trvalý pobyt v územnej pôsobnosti Obvodnej poľovníckej komory Bratislava a ktorí nie sú členmi alebo zamestnancami užívateľa poľovného revíru (nezaradení členovia).

Zasadnutie sa uskutoční dňa 8. októbra 2014, so začiatkom o 18.00 hod. v Dome kultúry – Zrkadlový háj (Rovniankova 3, Bratislava – Petržalka)

Stiahnúť tento súbor (OPKBA-Pozvánka - zasadnutie nezaradení.pdf)OPKBA-Pozvánka - zasadnutie nezaradení.pdf[Pozvánka formát .pdf]568 kB