V zmysle pokynu zaslaného kanceláriou Slovenskej poľovníckej komory č. 657/2019 zo dňa 18.3.2019 Vás pozývame na zasadnutie nezaradených členov / bez príslušnosti k poľovnému revíru / Obvodnej poľovníckej komory v Liptovskom Mikuláši, ktoré sa bude konať dňa:

7. augusta 2019 o 13:00 hod. v zasadačke SPZ OkO v Liptovskom Mikuláši

Stretnutie nezaradených členov OPK Liptovský Mikuláš je zvolané za účelom zvolenia si zástupcov  na Výročnú konferenciu OPK, ktorá sa uskutočňuje raz za 5 rokov, a je zhromaždením zvolených delegátov, ktorí zastupujú poľovnícke organizácie v pôsobnosti OPK  ako aj členmi OPK bez príslušnosti k poľovnému revíru  v okrese Liptovský Mikuláš

S pozdravom LOVU ZDAR!

Ing. Tibor Kabzan, v.r.
Predseda OPK

Stiahnúť tento súbor (pozvanka_nezaradeni_7.8.2019.doc)pozvanka_nezaradeni_7.8.2019.doc[pozvánka]256 kB