SPK

POZVÁNKA na zhromaždenie resp. zasadnutie nezaradených členov (fyzických osôb) Slovenskej poľovníckej komory, ktorí majú trvalý pobyt v územnej pôsobnosti Obvodnej poľovníckej komory Bratislava Obvodná poľovnícka komora Bratislava, v súlade so Stanovami Slovenskej poľovníckej komory zvoláva zhromaždenie resp. zasadnutie nezaradených členov (fyzické osoby) Slovenskej poľovníckej komory, ktorí majú trvalý pobyt v územnej pôsobnosti Obvodnej poľovníckej komory Bratislava a ktorí nie sú členmi alebo zamestnancami žiadnej organizačnej jednotky Slovenskej poľovníckej komory.
Zhromaždenie resp. zasadnutie sa uskutoční:
dňa 03. októbra 2024 v čase o 16.00 hod. v Dome kultúry – Zrkadlový háj (Rovniankova č.3, Bratislava)

Dôvodom zhromaždenia resp. zasadnutia je voľba delegátov, ktorí budú v nadchádzajúcom päť ročnom období zastupovať nezaradených členov (fyzických osôb) Slovenskej poľovníckej komory, ktorí majú trvalý pobyt v územnej pôsobnosti Obvodnej poľovníckej komory Bratislava, ktorí nie sú členmi alebo zamestnancami žiadnej organizačnej jednotky Slovenskej poľovníckej komory, s kľúčom stanoveným predstavenstvom Obvodnej poľovníckej komory Bratislava. V nadväznosti na uvedené je potrebné pripraviť prezentačnú listinu s čestnými prehláseniami a overeniami splnenia podmienok účastníkov.
Poznámka:
V súvislosti s uvedeným je potrebné predovšetkým:
 Nahlásiť svoju záväznú účasť na predmetnom zhromaždení resp. zasadnutí a to do 27. septembra 2024 – nahlásiť je potrebné meno s priezviskom a s číslom poľovného lístka a telefónnym číslom.
Nahlásiť účasť možno e-mailom na  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. resp. na mobilnom čísle 0911 99 28 82.
 Pri prezentácii bude potrebné preukázať sa platným poľovným lístkom a platným dokladom totožnosti (Občianskym preukazom).
V prípade, akýchkoľvek zmien budete na Vašom telefónnom čísle kontaktovaný.
S pozdravom

za predstavenstvo OPK Bratislava