turcianski polovnici detom 2019Slovenský poľovnícky zväz Turčianska regionálna organizácia v Martine v spolupráci s Obvodnou poľovníckou komorou v Martine, Vás srdečne pozýva 4. ročník podujatia Turčianski poľovníci deťom, ktoré sa uskutoční 1.6.2019 na strelnici v Kláštore pod Znievom.

Na deti čaká bohatý program a atrakcie.
Program podujatia nájdete v prílohe.

Stiahnúť tento súbor (turcianski polovnici detom_2019.jpg)turcianski polovnici detom_2019.jpg[Turčianski poľovníci deťom, 2019 - Plagát]132 kB