Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

attilaVo veku nedožitých 74 rokov zomrel Dr. Zoltán Attila - spisovateľ, novinár a publicista. Je autorom viacerých odborných kníh a časopisov o poľovníctve. Má neprekonateľné zásluhy ako šéfredaktor prestížneho odborného časopis NIMRÓD, kde v tejto funkcii pôsobil skoro 28 rokov. Bol zakladateľom webového magazínu HUNOR a poľovníckeho časopisu  HUNOR SAFARI MAGAZÍN a HUNOR MAGAZÍN. Aktívne pracoval až do smrti.

Dr. Zoltán Attila bol významnou osobnosťou európskeho poľovníckeho a kultúrneho života.