Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

DSC09397smDňa 23. júna 2018 organizovala Obvodná poľovnícka komora Piešťany, farbiarske skúšky malých plemien v poľovnom revíri PS „STRIEBORNICA“ Moravany nad Váhom.

Na farbiarske skúšky ústredie SPK delegovalo ako hlavného rozhodcu Milana Rýgera a ako rozhodcu Ivana Kusendu, ktorí posudzovali spolu 8 zúčastnených psov.

Skúšky otvoril a všetkých prítomných privítal Peter Tekula a Ing.Jozef Sedlačko, ktorý následne odovzdal slovo hlavnému rozhodcovi.

 Predvedené psy boli na skúšky dobre pripravené, o čom svedčí aj úspešné absolvovanie skúšok všetkých súťažiacich psov.

Celkovo prvú cenu získali 4 psi, druhú cenu 3 psy a tretiu cenu 1 pes.

Po skončení skúšok a vyhodnotení výsledkov sa hlavný rozhodca všetkým poďakoval a zaželal vodičom veľa šťastia do ďalšej práce s ich zverencami.

Farbiarske skúšky prebiehali v priateľskej atmosfére a príjemnom prostredí, za čo patrí poďakovanie členom kynologickej komisie OPK Piešťany za dobrú organizáciu, rozhodcom za spravodlivé hodnotenie a taktiež všetkým, ktorí sa na organizácií farbiarskych skúšok podieľali.

Prevolávame: „Kynológii zdar!“

DSC09397.JPGDSC09408.JPGDSC09425.JPG

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.