MJK2018Ústredie Slovenského poľovníckeho zväzu v spolupráci s Okresnou organizáciou Slovenského poľovníckeho zväzu v Nitre a Obvodnou poľovníckou komorou v Nitre Vás pozývajú na 53. ročník Memoriálu Jozefa Kadleca s udeľovaním titulov Všestranný víťaz SR 2018 a CACT, ktorý sa koná v termíne 7.-9. septembra 2018 v poľovných revíroch Mojmírovce, Cabaj-Čápor a Jarok.

Podobnosti sú zverejnené v priložených propozíciách.
Radi privítame všetkých priaznivcov poľovníckej kynológie !

Kynologický odbor SPZ.

Stiahnúť tento súbor (MEMORIAL Bulletin Final.pdf)MEMORIAL Bulletin Final.pdf[Propozície]1589 kB