Kancelária SPK je presťahovaná späť do svojich zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.

Prosíme ctených klientov, kvôli pandémii COVID-19, aby uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

MFSÚstredie Slovenského poľovníckeho zväzu v spolupráci s OkO SPZ Stropkov a Klubom chovateľov duričov organizuje v dňoch 30.novembra 2018 - 2. decembra 2018 v poľovnom revíri PZ Dolina Oľšavka  XVI. ročník Memoriálu Františka Sigeta s udeľovaním titulov Víťaz SR 2018 a CACT.

Na skúške sa v zmysle štatútu predstavia nominanti chovateľských klubov z plemien, ktorým je umožnené absolvovať skúšky duričov.

Podrobnejšie informácie sú zverejnené v priložených propozíciách.

Kynologický odbor SPZ

Stiahnúť tento súbor (MFS_2018_Stropkov.pdf)MFS_2018_Stropkov.pdf[Propozície]19571 kB