seminar_kynologia_zvolen_22.jpgObvodná poľovnícka komora Zvolen, Slovenský poľovnícky zväz, Okresná organizácia vo Zvolene, Slovenská kynologická jednota Vás pozývajú na celoslovenský odborný kynologický seminár, ktorý sa uskutoční dňa 29.07.2022 so začiatkom prezentácie od 08:00 hod. v hoteli Bieň v Bienskej doline, (okres Zvolen) na tému: "Význam a poslanie poľovníckej kynológie v súčasnom poľovníctve".

Prihlášky je nutné zaslať na emailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 15.07.2022.

seminar kynologia zvolen 22

Stiahnúť tento súbor (kynologický odborný seminár  Zvolen 2022.pdf)kynologický odborný seminár Zvolen 2022.pdf[Kynologický seminár, Zvolen 2022]709 kB