Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

Plagát Deň poľovnictva a ochrany prírody FINALSlovenský poľovnícky zväz okresná organizácia a Obvodná poľovnícka komora vo Vranove nad Topľou, vás srdečne pozývajú na podujatie Deň poľovníctva a ochrany prírody pre deti. Podujatie sa uskutoční 6. júna 2021 v parku pri barokovom kaštieli v Hanušovciach nad Topľou. Bližšie informácie o sprievodných akciách v prílohe.

Plagát Deň poľovnictva a ochrany prírody FINAL

Stiahnúť tento súbor (Plagát Deň poľovnictva a ochrany prírody FINAL.jpg)Plagát Deň poľovnictva a ochrany prírody FINAL.jpg[Plagát Deň poľovníctva a ochrany prírody pre deti]837 kB