Poľovníci plagát A3 2022Slovenská poľovnícka komora prostredníctvom Obvodných poľovníckych komôr Trebišov, Michalovce, Sobrance, Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach, Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína, Lesy SR,š.p., Mesto Trebišov Vás pozývajú na výstavu trofejí poľovnej zveri spojenú s odborným seminárom pod názvom

ZEMPLÍNSKE POĽOVNÍCKE DNI

v areáli Múzea a Kultúrneho centra južného Zemplína v Trebišove.

Sprievodnými akciami počas víkendu budú aj ukážky poľovníckych signálov, práce kynológov a sokoliarov, krst knihy 101 rokov organizovaného poľovníctva na dolnom Zemplíne, lesná pedagogika, premietanie filmov s tématikou Poľovníctva a ochrany prírody a zveri a taktiež predajná výstava poľovníckych potrieb.

V rámci podujatia si návštevníci budú môcť prezrieť  chovateľskú výstavu trofejí a výstavu výtvarných prác ZUŠ „Príroda a poľovníctvo očami detí“.

Poľovníci plagát A3 2022