s rozumomVážení kolegovia,

dovoľte, aby sme Vás v mene Obvodnej poľovníckej komory Zvolen, pozvali na pripravovanú odbornú konferenciu, zameranú na rozvoj možností poľovníckej osvety a pozitívnej prezentácie poľovníctva na Slovensku, s názvom "S rozumom do hory, ktorá sa koná pod záštitou prezidenta Slovenskej poľovníckej komory.

Odborná konferencia sa uskutoční 24. septembra 2022, od 9.00 do 12.00. v kultúrnom centre DRUŽBA v Pliešovciach. /program viď príloha/. Odborná konferencia je určená poľovníckym osvetárom, vedúcim Krúžkov mladých priateľov prírody a poľovníctva a všetkým, ktorým záleží na pozitívnej prezentácii poľovníctva na Slovensku.

Účasť na odbornej konferencii je bezplatná. Pre účastníkov je zabezpečený obed a občerstvenie.

Po ukončení odbornej konferencie Vás srdečne pozývame na Dni Sv. Huberta v Pliešovciach, ktoré sa uskutočnia 24. 9. 2022 od 13.00 do 18.00 na Námestí v Pliešovciach.

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie "Návratky" /viď príloha/ do 19. 9.2022, emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Pre ďalšie otázky nás prosím kontaktujte: 0911/555 526.

Stiahnúť tento súbor (S rozumom do hory_Návratka.doc)S rozumom do hory_Návratka.doc[S rozumom do hory - návratka]106 kB
Stiahnúť tento súbor (S rozumom do hory_print.pdf)S rozumom do hory_print.pdf[S rozumom do hory - pozvánka]676 kB