Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

ples opkbn 3 zmensenaOkresná organizácia SPZ v Bánovciach nad Bebravou usporiadala v sobotu 10.2.2024 v priestoroch bývalého kultúrneho domu na Farskej ulici v poradí už XX. ročník poľovníckeho plesu. Poľovnícky ples je každoročne očakávanou udalosťou a je medzi verejnosťou veľmi obľúbený.

Krásne dámy v spoločenských róbach a páni v oblekoch prichádzajúcich na ples, vítala nie len vyzdobená spoločenská sála s poľovníckymi motívmi ale aj zástupcovia Predstavenstva OkO SPZ s uvítacími pohárikom. Poľovnícky ples už tradične otvoril predseda OkO SPZ Bánovce nad Bebravou p.Ľubomír Rídeky, ktorý v mene okresnej organizácie poďakoval sponzorom za ceny do tomboly a poprial všetkým prítomným príjemnú zábavu. O úvodné vystúpenie sa zaslúžili tanečníčky z Tanečnej školy MUZETA, po ktorých nasledoval úvodný tanec plesu, ktorý roztancoval všetkých, ktorí zaplnili tanečný parket. Po ňom opäť vystúpili tanečníčky z Tanečnej školy MUZETA. Počas celého plesu hrala prítomným do tanca aj spevu skupina Akord. O dobrú zábavu sa vo foyeri postarala hudobná skupina HUPS, s ktorou si zaspievali účastníci plesu. Prekvapením poľovníckeho plesu bolo vystúpenie Abbaslovakia Tribute, ktoré dostalo tancujúcich do varu.

Pre návštevníkov poľovníckeho plesu bola pripravená chutná večera z diviny ( jeleňa, diviaka a daniela ) a po polnoci ešte kapustnica s divinou. Krátko po polnoci nastal ten očakávaný moment a losovala sa bohatá tombola, v ktorej bolo 45 hodnotných cien. Počas celého plesu panovala medzi prítomnými výborná atmosféra a zábava pokračovala až do skorého rána. Priaznivé ohlasy sú zárukou, že poľovnícky ples si udrží tradíciu aj v budúcich rokoch.

Ing. Ján Krnáč
OkO SPZ BN

ples_opkbn_1_zmensena.JPGples_opkbn_2_zmensena.JPGples_opkbn_3_zmensena.JPGples_opkbn_4_zmensena.JPG

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.