Kancelária SPK je presťahovaná späť do svojich zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.

Prosíme ctených klientov, kvôli pandémii COVID-19, aby uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

Obvodná poľovnícka komora Rimavská Sobota
Slovenský poľovnícky zväz, RgO Rimavská Sobota

Vás srdečne pozýva na IX. ročník Poľovníckeho plesu, ktorý sa uskutoční 21. januára 2017 o 19:30 hod. v Dome kultúry v Rimavskej Sobote.

Do tanca zahrá Mag Trio z Fiľakova. Pre účastníkov je pripravená večera, poľovnícke gurmánske špeciality formou švédskych stolov, aperitív, víno, káva, nealko a bohatá tombola.

Vstupné: 20,- €

Predaj vstupeniek na sekretariáte OPK a Rgo SPZ Rimavská Sobota, Mikszátha 43, tel. č.: 047 56 22 377

Tešíme sa na Vás!

Stiahnúť tento súbor (ples_RS.jpg)ples_RS.jpg[plagat_ples_RS]134 kB