Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

OZNAM

Kancelária SPK je presťahovaná späť do zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.
Prosíme ctených klientov, aby v súčasnom období uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

Priatelia poľovníci a priaznivci loveckej lukostreľby,
ďakujeme všetkým vám, za skvelú atmosféru, ktorou ste odprevadili našu knihu do života. V piatok 03. 02. 2017 sme spoločne vo vinárstve MrvaStanko v Trnave prežili príjemny večer a veríme, že sa takto stretneme o rok pri “krste” druhého vydania knihy a nášho plánovaného DVD.

Uzavreli sme jednu kapitolu a teraz na nás čakajú ďaľšie výzvy. Dúfame, že spoločnými silami a s vašou podporou sa nám podarí realizovať všetky plánované kroky smerujúce k väčšej osvete tradičnej metódy lovu – lovu lukom, medzi poľovníckou, ale aj nepoľovníckou verejnosťou. Uvítame každý nápad, každú myšlienku, ktorá tieto kroky podporí, aby sa lovecká lukostreľba stala plnohodnotnou a plne rešpektovanou metódou lovu na Slovensku. Budeme radi, ak sa dobrovoľné združenie lovcov lukom Slovakbowhunting bude rozrastať o nových členov, aby sme mohli spojiť svoje úsilie a vytvorili tie najlepšie podmienky nielen pre všetkých, ktorí lukom lovia, ale aj pre ďaľšie generácie nových poľovníkov loviacich lukom.
Lovu Lukom Zdar!

Fotogaléria:http://slovakbowhunting.sk/uvedenie-knihy-polovacka-lukom-lovecka-lukostrelba-03022017-trnava-vinarstvo-mrvastanko/

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.