Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

Slovenský poľovnícky zväz a Slovenská poľovnícka komora usporiadajú v dňoch 15. – 19. júna 2011 celoštátnu výstavu s medzinárodnou účasťou Poľovníctvo a príroda 2011. Výstava sa uskutoční v priestoroch výstaviska Incheba Expo v Bratislave, v mesiaci jún, ktorý je mesiacom poľovníctva a ochrany prírody. Záštitu Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR nad výstavou osobne prevzal minister Zsolt Simon.

 

Už dnes si dovoľujeme pozvať širokú poľovnícku odbornú i laickú verejnosť, priateľov poľovníctva a prírody na návštevu tohto jedinečného podujatia, ktoré sa koná tradične raz za päť rokov. Verejnosť bude mať možnosť zhliadnuť najkvalitnejšie poľovnícke trofeje z celého Slovenska a zo zahraničia, nebudú chýbať ani exotické trofeje a preparáty zo sveta, exkluzívna a jedinečná zbierka „Jeleňovité sveta“, zaujímavé exponáty, zúčastniť sa na bohato programe, vrátane sprievodných podujatí, či navštíviť stánky odborných a záujmových vystavovateľov, stánky komerčných vystavovateľov s tematikou poľovníctva a ochrany prírody.
 
O pripravovanom programe Vás budeme priebežne informovať.
 
Kancelária Slovenskej poľovníckej komory
 
Kancelária Slovenského poľovníckeho zväzu
Prílohy:
Stiahnúť tento súbor (polovnictvoPRIRODAmini_11uk.pdf)polovnictvoPRIR~.pdf[Hunting and nature - binding registration form]270 kB
Stiahnúť tento súbor (polovnictvoPRIRODAmini_11.pdf)polovnictvoPRIR~.pdf[Poľovníctvo a príroda - záväzná prihláška]275 kB

Hľadať

Sledujte HALALI

halali premiera

E-KNIHA NÁVŠTEV REVÍRU SPK

halali premiera

Výročné konferencie OPK

50t

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Zmluvní Partneri:

 

ibo_jpg.jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

logo transparentne nove

oz zelen

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Telekomunikačný partner

O2BD
Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.