Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

Hlavný organizátor súťaže bola Slovenská poľovnícka komora spoločne so spoluorganizátormi ako Múzeum vo Svätom Antone, TV Magazín Halali - relácia o prírode.
Sponzori: Swarovski optik, Margita Čadca, M-Hunt, IBO poľovník
Mediálni partneri: TV Magazín Halali - relácia o prírode, Poľovníctvo a rybárstvo,
Reklamní partneri: Agrokomplex, Nitra

Do súťaže o najzaujímavejšiu poľovnícku trofej - abnormitu sa zapojilo 38trofejí členov SPK prostredníctvom evidencie jej organizačných zložiek v ŠIS SPK alebo prostredníctvom Kancelárie SPK.

Vyhodnotenie súťaže o najzaujímavejšiu poľovnícku trofej- abnormitu sa uskutočnilo v rámci Celoštátnej výstavy Poľovníctvo a Príroda dňa 12.06.2016 priamo pri vystavených trofejách. Po slávnostnom zatrúbení lesničiarov, riaditeľ kancelárie SPK oficiálne zhodnotil priebeh súťaže a s kolegom Engelom vyhodnotili súťaž.

F. Swarovski odovzdala cenu : binokulár Swarovski EL Range 8x42 W B

 

Tiež cenu získava hlasujúci p. Marek Gellen z Levíc, s ktorým sme sa telefonicky spojili.

 

Poľovnícke trofeje - abnormity od evidovaných súťažiacich boli hodnotené samotnými návštevníkmi CVPP. Hlas - podľa evidenčného čísla vstupenky k poradovému číslu abnormity odovzdali na stánku Slovenskej poľovníckej komorya to zapísaním do na to určeného zošita.Pridelené počty hlasov sa priebežne sčítavali každý deň po ukončení vystavovania. Pre konečné umiestnenie sa sčítali pridelené hlasy. Spolu hlasovalo 212 účastníkov.

 

Výhercovia súťaže s prideleným najvyšším počtom hlasov:

Súťaž o najzaujímavejšiu abnormitu CVPP 2016

 

1.miesto

 

 

 

 

 

 

 

Muflón lesný

4 roky

Kováčovské kopce

2004

lovec - Ing. E. Krajniak

68 bodov

2.miesto

 

 

 

 

 

 

 

Jeleň lesný

16 rokov

Vršatec Pruské

2012

lovec - Zdeněk Lanc

34 bodov

3.miesto

 

 

 

 

 

 

 

Srnec lesný

6 rokov

Levice

2014

lovec - Ing. E. Krajniak

27 bodov

Za evidenciu na stánku SPK zodpovedal organizátor súťaže a preto za dôslednú evidenciu patrí poďakovanie menovite : asistentke riaditeľa SPK Mgr. Pauluš Mičovej, PhD., PhDr. Kataríne Slobodovej, Ing. Linde Šnajdrovej, JUDr. Andrejovi Kubicovi a Ing. Michalovi Miškejemu, PhD. ako aj za vyhodnotenie výsledkov súťaže.

Štefan Engel

IMG_5988.jpgIMG_5994.jpgIMG_5999.jpgIMG_6005.jpg

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.