strVážení priaznivci poľovníckeho strelectva,

dňa 10-11. augusta 2024 sa na strelnici Hvězda v KromněřížI uskutočnia Majstrovstvá SPK v disciplíne Poľovnícky 10-boj, ktoré sú zároveň medzinárodnou súťažou medzi strelcami Slovenskej poľovníckej komory a Českomoravskej mysliveckej jednoty. Členovia SK SPK aj ČMMJ sa tak dohodli po tom, čo organizácia tohto podujatia nie je vzhľadom na počet strelcov rentabilná v ani jednej krajine. V budúcom roku budú M SPK spolu s medzinárodnou súťažou organizované u nás na Slovensku.

Súťaž jednotlivcov M SPK v dvoch kategóriách:
            - seniori - do 55 rokov vrátane
            - veteráni - nad 55 rokov

Výsledky kategórií sa vyhodnotia pri minimálnom počte 6 účastníkov v danej kategórii a minimálne 2 účastníčok v kategórii ženy.

Medzinárodná súťaž SPK - ČMMJ:
Počet strelcov za ČMMJ a za SPK je obmedzený celkovou kapacitou strelnice na 60 strelcov. Medzinárodná súťaž sa vyhodnocuje zo všetkých účastníkov za ČMMJ a SPK - bez kategórií.

M SPK sa uskutočnia podľa pravidiel Streleckého poriadku SPK a medzinárodná súťaž podľa SŘ ČMMJ a vydaných propozícií, ktoré sú súčasťou prílohy.

Attachments:
Download this file (ML10-CMMJ-2024-KROMĚŘÍŽ.pdf)ML10-CMMJ-2024-KROMĚŘÍŽ.pdf[Propozície Medzinárodný 10-boj + M SPK, 2024]500 kB

HĽADAŤ

Agrotrade 01