Kancelária SPK je presťahovaná späť do svojich zrekonštruovaných priestorov na Štefánikovej 10 v Bratislave.

Prosíme ctených klientov, kvôli pandémii COVID-19, aby uprednostnili telefonickú komunikáciu pred osobnou návštevou Kancelárie. Ďakujeme

Milí poľovníci a streleckí priatelia,

predkladáme Vám predbežný návrh termínového kalendára vrcholových streleckých podujatí v roku 2017 organizovaných Slovenskou poľovníckou komorou v spolupráci s príslušnými Obvodnými poľovníckymi komorami. Termíny ešte nie sú záväzné, preto si vyhradzujeme právo na zmenu.

Aktualizovaný 07.12.2016

Stiahnúť tento súbor (predbezny_terminovy_kalendar.jpg)predbezny_terminovy_kalendar.jpg[predbezny_term_kalendar]119 kB