Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

FACE Official dark green 1Návrh na úplný zákaz olova v strelive je na spadnutie. Aby za nás mohla Európska federácia poľovníckych organizácií (FACE) argumentovať, potrebuje od Vás informácie (samozrejme anonymné) a dáta o používaní oloveného streliva. FACE spolupracuje so špecializovanou výskumnou spoločnosťou REACHLaw za účelom zistenia potencionálnych dopadov nových obmedzení používania streliva s obsahom olova v Európe. Poskytnuté informácie budú poskytnuté iba FACE a REACHLaw.

Dotazník v slovenčine nájdete tu: http://bit.ly/dotaznik_FACE 
(POZOR, NEFUNGUJE NA MOBILNÝCH TELEFÓNOCH!)

V dotazníku nebudú získavané osobné informácie a Vaše odpovede sú úplne anonymné.
Aké definície sú v dotazníku použité?
- poľovníctvo = lov akejkoľvek zveri (druhy zveri, ktoré možno obhospodarovať lovom a ostatné zákonom povolené) s akoukoľvek zbraňou.
- Nepoľovnícke aktivity = športové/cvičná streľba vykonávaná poľovníkmi (tzn. všetky druhy streľby, ktorá nie je lovom - to zahŕňa streľbu na asfaltové terče, tréning streľby z guľovej zbrane, súťaže v streľbe na všetkých úrovniach (okresnej, oblastnej, národnej atď.))

Hľadať

CELOŠTÁTNA POĽOVNÍCKA VÝSTAVA A AGROKOMPLEX 2022

ax a cvpp

Newsletter

50t

Odber newslettra

Poistenie PUP

Nadácia Príroda

SME ČLENMI

cic

FACE Official dark green 1

fitasc

Hlavný partner:

Tempus Car solo page 0001 

Telekomunikačný partner

O2BD

Zmluvní Partneri:

 

m hunt


ibo jpg

OKGroupSK150

partner lesy web

partner vlm web

 

Logo VF

Partneri a komunikační partneri

oz zelen

 

Polovnictvo a Rybarstvo

LovuZdar DarkGreen1 1Logo VF

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.