Kancelária SPK, Štefánikova 10, Bratislava, tel. č.:  02/57 20 33 11

strelec5Vážení priaznivci poľovníckeho strelectva,

oznamujeme Vám, že vzhľadom na to, že tento rok bude Slovenská poľovnícka komora organizovať medzinárodnú súťaž v poľovníckom 10-boji medzi SPK a Českomoravskou mysliveckou jednotou a dátumy našich národných súťaží boli zhodou okolností určené v rovnakom čase, Strelecká komisia SPK schválila zmenu termínu zo 17. augusta 2019 na 24. augusta 2019 (výmena termínu s Memoriálom Štefana a Evy Slamkovcov na strelnici v Sielnici).

Majstrovstvá SPK v disciplíne oblúkové strelište OS-80 boli plánované na 7. septembra 2019, ale keďže termín nášho najväčšieho celoslovenského podujatia Dní sv. Huberta sa zmenil z dôvodu presunu podujatia z kaštieľa vo Sv. Antone do kaštieľa v Betliari a uskutoční sa taktiež v termíne 7. septembra 2019, SK SPK rovnako navrhla a schválila zmenu termínu na 31.augusta 2019 na strelnici v Sielnici. M SPK budú zároveň aj finálovým kolom Ligy SPK v tejto disciplíne.

Všetky zmeny sú zaznamenané v termínovom kalendári streleckých podujatí, ktorý nájdete voľne na stiahnutie na našom webe.

Ďakujeme za pochopenie.

 

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. V prípade nesúhlasu, vyberte možnosť „Nesúhlasím“. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať v sekcii.